środa, 6 sierpnia 2014

Tagi dwa :)


Dzisiaj chciałabym pokazać dwa tagi w różnych stylach, które powstały na wyzwanie w ramach inicjatywy Scrap'n'Skill :)

Jeżeli nie słyszeliście jeszcze o tym projekcie, to zapraszam Was do zapoznania się z opisem przedsięwzięcia oraz przeczytania notki wyzwaniowej.

Zadanie polegało na stworzeniu dwóch tagów: jeden miał być romantyczny, delikatny, warstwowy - inspirowany pracami Enczy, a drugi - kontrastowy, mediowy, bałaganiarski, wzorowany na pracach Ayeedy i Moniki Tarasin-Lenart. Żeby nie było za łatwo, obydwa tagi miały mieć identyczne: układ, kolorystykę albo 3 elementy.
Odnośnik do tablicy na Pinterest z inspiracjami do tego wyzwania znajdziecie tutaj :)

A więc do rzeczy :)

Tak prezentuje się mój tag romantyczny:


A tutaj mediowy :)Stwierdzam, że podołałam ;) A jak się do tego zabrałam? Najpierw wybrałam główny element wspólny, czyli primowy kwiatek w napisy. Później skompletowałam dwa zestawy pozostałych kwiatów. W tagu mediowym postanowiłam użyć bordowych róż angielskich. Prace Ayeedy i Moniki Tarasin-Lenart są bałaganiarskie, zawierają kontrasty, ale jednocześnie mają bardzo kobiecy charakter i tym właśnie chciałam się inspirować. Do taga romantycznego wybrałam natomiast delikatny bukiet: jasna duża róża, hortensje i brązowe różyczki. Później zdecydowałam, jakie papiery zastosuję w obydwu tagach: wybrałam bazę oraz arkusz, z którego wycięłam potem serwetki. Miałam wstępną koncepcję i wspólne elementy, więc na rozgrzewkę zaczęłam działać z tagiem romantycznym, który wydał mi się łatwiejszy do oswojenia ;) Przygotowałam sobie materiały, które kojarzą mi się ze stylem Enczy, kombinowałam, warstwowałam, no i wyszło tak ;)


Przy tworzeniu drugiego taga, powtórzyłam w dużej mierze układ pierwszej pracy. Wiedziałam, że muszę trochę pochlapać oraz upchnąć gdzieś czarną nitkę - były to dla mnie elementy absolutnie niezastąpione w bałaganiarsko-mediowych pracach dziewczyn. Odważyłam się też na użycie gesso :) Użyłam tej samej koronki bawełnianej oraz koronki z dziurkacza brzegowego, co w poprzednim tagu, ale je zamediowałam. Taki sam jest też wykrojnikowy napis "Special" oraz tuszowanie brzegów. Do kompozycji dobrałam piórko z masy plastycznej oraz czarną ramkę z Retro Kraft Shop.Serdecznie zachęcam do podjęcia tego wyzwania i wejścia w obydwa style, to fantastyczny sposób na szlifowanie warsztatu :)


Tagi zgłaszam na wyzwania:

Na Strychu - projekt z użyciem farby (farba widoczna w postaci chlapań lub perełek w płynie)

Craftbar - kropki i kwiatki (kwiatki chyba dobrze widać, a kropki to chlapania i perełki i płynie)------------------------------------------------------------------------------------------------
Ogromnie się cieszę, gdyż tagi wygrały Craftbarowe wyzwanie :)
18 komentarzy:

 1. Wyszły po prostu pięknie! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem pod wrażeniem! Oba tagi są przepiękne!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniale! Tagi są przesliczne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niesamowite są te tagi, super!

  OdpowiedzUsuń
 5. obydwa genialne! chyba ten mroczniejszy nawet baardziej mnie zauroczył!

  OdpowiedzUsuń
 6. ja się po prostu zakochałam w tych tagach... Cud!

  OdpowiedzUsuń
 7. Listki są z tego wykrojnika:
  http://www.scrappasja.pl/p2267,wykrojnik-ptaszek-na-galezi-1-marianne-design.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Serdeczne gratulacje ;) te tagi nie mogły nie wygrać :)

  OdpowiedzUsuń
 9. przepiekne te tagi!!! a jak je cudnie fotografujesz!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo! Niestety zdjęć nie robię sama, mam od tego swojego człowieka ;)

   Usuń
 10. Mediowy powala !
  ale piękne są oba .

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że decydujesz się zostawić tutaj kilka słów :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...