czwartek, 16 kwietnia 2015

Steampunkowy zestaw pierwszej pomocy

Kilka dni temu na blogu Retro Kraft Shop ruszyło steampunkowe wyzwanie z bingo. Warto zerknąć na wspaniałe projekty, jakie przygotowały dziewczyny i oczywiście przyłączyć się do zabawy! Nie sądzę, by tak się stało, ale gdyby jakimś cudem zabrakło weny, to na wszelki wypadek w dzisiejszym poście dla Retro Kraft Shop służę steampunkowym zestawem pierwszej pomocy ;) W razie potrzeby nie trzeba zbijać żadnej szybki, wystarczy sięgnąć po inspirację ;)

Zamysłem było stworzenie podręcznego przybornika dla steampunkowego alchemika ;) Dlatego w kompozycji umieściłam dwie buteleczki, a także garść innych niezbędników, starych oraz postarzanych ;) W ramce znajduje się cytat z Szekspira "You are an alchemist; make gold of that". Metalowe elementy pokryłam własnoręcznie robioną "rdzą", czyli mieszanką rozmaitych mediów.


W bingo wybrałam ukośną linię: RDZA - METAL - CZAS oraz pionową: RDZA - LICZBY - ZŁOTO.
Jest jeszcze chwila na zgłoszenie się, na Wasze prace czekamy do 19.04 klik klik :)
Buteleczka z korkiem 2x4cm Buteleczka z korkiem 2x7,5cm Tarcza zegarowa 10 Zestaw trybików zegarowych 8 Zestaw wskazówek 14 Zestaw mechanizmów zegarowych 2 Duża metalowa strzała - brąz Serwetka metalowa okrągła - brąz 2 Dried Marigold Distress Spray Stain


Olga

4 komentarze:

Dziękuję, że decydujesz się zostawić tutaj kilka słów :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...